Thursday, August 11, 2022


SSK SGK Sicil No Sorgulama Öğrenme


Ssk sgk sicil no sorgulama öğrenmek isteyenler bu işlemi rahatça şifresiz yapabilirler. SGK SSK numarası, SSK ile alakalı pek oldukça konu için bilgilerinize erişmeniz ihtiyaç duyulan olan bir numaradır. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK’ ya bağlı bulunan bütün yurttaşlara SSK sicil numarası verilmektedir. SSK sicil numarasını öğrenmenin iki ayrıcalıklı yolu bulunmaktadır. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK numarasını öğrenmenin ilk yolu E-SGM uygulamasını kullanarak şifresiz şekilde işlem yapmaktır. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenmenin bir öteki yolu ise E-Devlet şifresi ile SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenme işlemidir.

E-SGM uygulamasını kullanarak SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenmek için E-SGM sitesine giriş yapılması gereklidir. SGK’ nın resmi sitesinden E-SGM uygulamasına giriş yapıldıktan sonrasında uyruk, T.C kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olunan il, ten numarası, doğum senesi benzeri ihtiyaç duyulan olan ayrıntıları girerek SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenme işleminizi yapabilirsiniz. E-Devlet uygulaması üstünden SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenme işlemi için E-Devlet sistemine giriş yaparak gizyazı ve T.C kimlik numarası ayrıntıları ile SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SSK no öğrenme işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU 4A kısaca SSK no öğrenme işleminiz SSK ile alakalı bir hayli resmi işleminiz için ihtiyaç duyulan olan bir numaradır. Bu numara ise 4A SOSYAL GÜVENLİK KURUMU hizmet dökümü kısaca SSK hizmet dökümünüzde bulunan bir hayli bilgiye erişebilirsiniz. Bu numarayı tam şekilde size, Türkiye Cumhuriyeti hudutları içinde her Türk yurttaşına verilen T.C. numarası benzeri düşünebiliriz. T.C. numaranız sizin iyi mi Türkiye’ de kim olduğunuzu, ayırt edici bir biçimde belli ediyorsa, SSK sicil numaranız da sizin 4A SOSYAL GÜVENLİK KURUMU hizmet dökümü kısaca SSK hizmet dökümünde bulunan bilgilerinizi, sizi, ayırt ediyor. Böylece, isim ya da soyisim benzerliği benzeri mağdur vaziyete düşürebilecek olayların yaşanması önleniyor. SSK sicil numaranızı, sigorta sorgulama, 4A SOSYAL GÜVENLİK KURUMU hizmet dökümü kısaca SSK hizmet dökümü işlemlerinde yaptığınız benzeri E-SGM’ nin sitesine girerek tescil kaydı sorgulama sayfasına erişerek öğrenebilirsiniz.

E-Devlet ile ise 4A SOSYAL GÜVENLİK KURUMU hizmet dökümü kısaca SSK hizmet dökümü ya da sigorta sorgulamada yaptığınız benzeri sisteme girişinizi gerçekleştirebilir, ama ayrıcalıklı şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) başlığı altında yer alan “4A Sigortalı Tescil Kaydı Tespiti” seçeneğini seçmelisiniz. Böylece 4A SOSYAL GÜVENLİK KURUMU hizmet dökümü kısaca SSK hizmet dökümünüzü ya da sigorta sorgulamalarınızda ayırt edici rol oynayan SOSYAL GÜVENLİK KURUMU 4A kısaca SSK sicil numaranıza erişebilirsiniz.