Thursday, August 11, 2022


SSK Hizmet Dökümü Sorgulama


Ssk hizmet dökümü sorgulamak için tc kimlik no ile esgm sayfasına giriş yapmak yeterlidir. Edevlet şifresiz yapılan ssk hizmet dökümü sorgulama da sizden kimlikteki bilgileriniz istenir.

Ssk hizmet dökümü çıktısı almak ve güncel ssk sorgulama sonuçlarını öğrenmek için hizmet dökümünüzü e-sosyal güvenlik kurumu uygulamalarından en çok kullanılanı olan esgm girişi ile sağlanmaktadır. Esgm ile ssk hizmet dökümü aynı zamanda tc no ile ssk hizmet dökümü uygulamasıdır. Burada kimlik bilgileri girilir ve sorgula butonuna basılır. Daha sonra açılan yeni ssk hizmet dökümü sayfasından hizmet bilgisi kısmına girip 4a hizmet dökümü ya da 4c hizmet dökümü alabilirsiniz.

Ssk hizmet dökümü sorgulaması için bir diğer yol da edevlet ile ssk hizmet dökümü sorgulama yapmaktır. Bunun için turkiye gov tr ye girdikten sonra sosyal güvenlik kurumu sayfasına giriş yapılır. Burada edevlet şifresini ve tc kimlik numaranızı girmeniz istenir. Giriş yaptıktan sonra ssk hizmet dökümü sorgulama sonuçlarını öğrenebilirsiniz